Tamamlanan Projeler

3. Havaalanı Şantiye Mobilizasyon Projesi
Tamamlandığında dünyanın en büyük havaalanı olacak İstanbul’un 3. Havaalanının temelinde Karmod var. 10,2 milyar avroluk yatırım bütçesi ve yıllık 150 milyon yolcu kapasitesi ile dev projenin temel hafriyatında çalışacak.
Detaylı bilgi
Hastane Lojmanı Projesi - Beşar, Cezayir
Cezayir’in güneyinde yer alan Beşar bölgesinde hastane projesi gerçekleştirecek Türk firması çalışanlarının kullanacağı lojman binaları kurduk.
Detaylı bilgi
Gaziantep Şehir Hastanesi Ofisleri - Gaziantep, Türkiye
Tamamlandığında Türkiye’nin 5. Büyük sağlık tesisi olacak bin 875 yatak kapasiteli Gaziantep Şehir Hastanesi ofislerini Karmod kurdu.
308-991-1439
Emlak Konut DAP-İstMarin Şantiye Projesi
Emlak Konut un eski Yunus Çimento fabrikasının bulunduğu arsasında DAP inşaat tarafından gerçekleştirilen İstanbul Marina projesinde kullanılacak şantiye yapılarını içeren üç blok kullanıma hazır kurulum yapılarak teslim edildi.
Detaylı bilgi
EREA Simone Veil Okul Projesi - Amilly, Fransa
Karmod, Fransa’nın Amilly şehrinde 10 derslikli EREA Simone Veil adlı okul binasını 40 gün gibi kısa sürede tamamlayarak teslim etti.
Detaylı bilgi
BP-Azfen Doğalgaz Şantiye Mobilizasyonu
Azeri Gazı’nın Avrupa’ya taşınması için planlanan Şahdeniz -2- projesinde Karmod Prefabrik, şantiye çözümleriyle yer aldı.
Detaylı bilgi
Senegal Altın Madeni İşçi Şantiye Kabinleri
Batı Afrika ülkelerinden Senegal’de Altın Madeni şantiyesinde işçi kamp yapıları olarak kullanılacak kabin kent kurduk.
6062927958
Manchester United Stor Satış Mağzaları
Karmod, Manchester United stadında bilet satış ofisleri olarak kullanılmak üzere ihtiyaç olan kabinleri üretti. Old Trafford stadı çevresine yerleştirilen kabinlerde bilet satış işlemleri yapılıyor.
Detaylı bilgi
Senegal'e Kabin Kent Kurduk
KARMOD büyük projelere hız vermeden devam ediyor. Üretim kalitesi ve satış sonrası hizmet anlayışıyla fark oluşturan Karmod Kabin'in üretimi olan toplam 65 adet kabin Senegal'e demonte olarak sevk edilerek uzman ekiplerimizce kurulumu gerçekleştirildi.
down tree
Irak - 7 Ayda 1884 Toplu Konut Projesi
Karmod Prefabrik projelerine bir yenisini daha ekledi. Yeniden yapılanmakta olan Irak çok yoğun bir şekilde konut ihtiyacı duyuyor. Bu ihtiyaca bir çözüm de Karmod Prefabrik’ten geldi. Bağdat Valiliği’nin yürüttüğü proje kapsamında Karmod, Irak’a 1884 kon
Detaylı bilgi
Bayburt Saklı Cennet Tatil Köyü Projesi
Memleketinde evi olmayıpta doğup büyüdüğü mekanların özlemiyle tatil hayali kuranlar için Bayburt Beyediyesi için Karmod olarak ‘Saklı Cennet’ projesini gerçekleştirdik.
647-816-9520
Tek Katlı Konut Şile – Meşrutiyet
İstanbul’un yanı başında Şile’nin Meşrutiyet köyünde yeşilliklerle bezenmiş doğayla iç içe mekanda kurduğumuz modern evde yaşam başladı.
(773) 268-3645

Basında Biz

Ortadoğu’nun en büyük Prefabrik Showroomunu Suudi ..
04
Ocak
Üçüncü havaalanının ilk şantiye yapılarını Karmod ..
19
Şubat
'Türk İş Dünyası için Afrika İyi Bir Fırsat'
9496524081
23
Mart
Mehmet Çankaya Ders Veren Tecrübeler'e Konuk Oldu
24
Nisan
Mobil okullarımız Nijerya'da gündem oldu
(513) 806-5837
30
Eylül
Karmod’a 'İş Ahlakı Girişimcilik' ödülü
702-621-8883
16
Mart
Cumhurbaşkanı’ndan Karmod’a Köşk Daveti
25
Mayıs
Karmod Kabin Old Trafford’Da
04
Ocak

3D Ev Gezintisine Başla

Sosyal Medya'da Karmod